24 Temmuz 2024, Çarşamba

Metro İnternet

Waaynet Metro İnternet
İşletmenizde Kesintisiz ve Hızlı İnternet Deneyimi
Kurulumdan kullanıma sorunsuz, hızlı , güvenli ve şirketinize özel internet altyapısı ‘’Waaynet Metro İnternet'te''

Waaynet Metro İnternet ile Ne Sunuyoruz?
- İşletmenize Özel ve Paylaşımsız Altyapı
- Hız Kaybı Olmadan Kesintisiz ve Güvenli İnternet
- İhtiyacınıza Özel Hız Seçenekleri
- İşletmenize Özel Müşteri Danışmanı
- 7/24 Canlı Destek Hizmeti
- Simetrik veya Asimetrik Hızlarda İndirme (Download) ve Yükleme (Upload)
- Sabit IP Hizmeti
- 30 Gün Ücretsiz Deneme
- Ücretsiz Kurulum

Waaynet Metro internet’in Avantajları
Waaynet ‘in işletmenize özel olarak tesis ettiği, Metro İnternet Kurulumu ile, ne kadar yoğun veri trafiğiniz olursa olsun, hız kaybı  yaşamadan, çalışanlarınızla birlikte günün her saatinde, aynı hızda internete erişim sağlayabiliyorsunuz.Yoğun dosya transferleri, ay sonu biriken e-faturalar ,aynı anda çoklu kullanım vb. durumlar söz konusu olduğunda  kasma/donma ya da  benzer problemler Kurumsal Metro İnternet Kullanıcıları için sorun olmaktan çıkıyor.
Bir türlü giderilememiş bağlantı ve kopma problemleri, düşük upload ve download hızları işletmelerin verimli çalışmasına fırsat vermemektedir. Kronikleşmiş pek çok sorunun çözümünde , Waaynet önce mevcut altyapınızı tamamen elden geçiriyor. Problemin kaynağı tespit edildikten sonra işletmenizin ihtiyaç duyduğu en uygun Simetrik & Asimetrik Kurumsal İnternet Teknolojileri sizlerle buluşuyor.
Waaynet’ in teknik ekipleri tarafından 7/24 uzaktan kontrol edilen internet bağlantınız sürekli kontrol altında...
Bu sayede internet hızıyla ilgili bir sorun yaşanmadığı gibi, kesinti durumlarında da Waaynet’ in teknik ekipleri tarafından uzaktan yapılan anında müdahalelerle siz fark etmeden tüm sorunlar giderilmiş oluyor.

Waaynet Kurulum ve Çalışma Prensibi
Waaynet Metro Ethernet’in kurulumu da oldukça basit ve masrafsız. Kurulum esnasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar paketinize dahil olduğu için size ayrıca masraf çıkarmıyor.
Waaynet uzaktan devre izleme hizmeti ile de internetinizde yaşanabilecek yavaşlama riskini tamamen ortadan kaldırıyor ve sizlere kesintisiz interneti ‘garantili’ sunuyor.
Waaynet’in Özel Teknoloji Danışmanları aracılığıyla şirket ihtiyacınızın ön  bilgisi alınıyor. Daha sonra uzman ekiplerimiz tarafından  şirketinizin bulunduğu lokasyonda yapılan keşif sonunda (F/O kablo , Radio Link teknolojisi v.b) ihtiyacınıza en uygun kurumsal tarifeler tespit ediliyor. Bölgede gerçekleştirilecek çalışma için ilgili izinlerin alınmasının ardından ekiplerimiz kurulumu ve bina içi kablolama işlemlerini tamamlıyor. Bu işlemin ardından Waaynet Metro İnternet  hizmetiniz tamamen kullanıma hazır hale geliyor.
 

  • Paylaş: